Olimpos Baharı Yaşıyor
Olimpos Baharı Yaşıyor

Bahar her coğrafyada muhakkak farklı bir biçimde güzeldir  ama hiçbir yer Olimpos’un yerini tutmaz. Yaz kış her mevsim farklı güzelliklerin sahnelendiği Olimpos bahar aylarında daha da ihtişamlı bir manzaraya kavuşur. Yeşil ve mavi renklerinin en bilinmeyen en özel tonlarını bu mevsimde Olimpos’ta görebilirsiniz. Ağaçlar çiçeğe durur, akşamlar serindir ama gündüzleri güneş içinizi ısıtır. Ortam yaz aylarındaki gibi kalabalık değildir, aksine sakin tenha ve huzur doludur. Sahil bu güzelliklerin farkında olan çok az sayıda insana sunar bu güzellikleri. Kilometrelerce boyunca uzanan Olimpos – Çıralı sahilinde çok az sayıda insan vardır ve bu insanlar baharı karşılamanın ne demek olduğunu herkesten iyi bilir, daha çok hissederler.

Olimpos Zeytin Pansiyon yılın 12 ayında açık olması sebebiyle her mevsimin güzelliklerini birebir yaşar ve misafirlerine yaşatır. Eğer gürültüden, stresten, koşturmadan bunadıysanız kısa da olsa nefes alabilmek adına bir iki gününüzü ayırın ve Olimpos’a gelin, sizi misafir edelim. Bu çok kısa bir iki günlük molada enerji depolayın, yaşadığınızı hissedin.

Olimpos Zeytin’de bahar aylarında fiyatlar da oldukça uygun. Herhangi bir avm de yiyeceğiniz orta ölçekli bir yemek parasına konaklama imkanı bulabilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencisi arkadaşlar grup halinde geldiklerinde onlar içinde özel indirimlerimiz söz konusu.

Kendinize bir güzellik yapın, kaçın gelin..

 
 
 
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!