Olimpos’un Aile Pansiyonu Zeytin Pansiyon
Olimpos’un Aile Pansiyonu Zeytin Pansiyon

Olimpos’ta denize en yakın pansiyonlar arasında yer alan Zeytin Pansiyon 2017 yaz sezonunda da sizlerin ilgi ve alakası ile doluluk oranı % 100 lere varan rakamlar ile sezonu sürdürüyor. Geçmiş yıllara göre Olimpos’u ziyaret edenlerin sayısında gözle görülür bir düşüş olduğu halde Zeytin Pansiyon’un hemen hemen hiç boş kalmaması tamamen geçmiş yıllarda bizi ziyaret eden, bizde konaklayan misafirlerimizin adımıza verdiği referanslar ve olumlu görüşlerdir. Sizlerin referansları sayesinde tüm sezon boyunca ağaç evlerimiz hiç boş kalmadı diyebiliriz. Bu anlamda bizi çevresine tavsiye eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Zeytin Pansiyon tamamı bungalov – ağaç evlerden oluşan odaları ve aile işletmesi olması, yemeklerin – kahvaltının yöresel lezzetlerle süslenmesi, temizlik konusunda taviz vermemesi gibi faktörlerle misafir olan hemen herkesin mutlu ayrıldığı bir işletmedir. Olimpos’un denize en yakın pansiyonları arasında oluşu da ayrı bir özellik katmaktadır. Antik Likya Kenti 150 metre ötemizdedir ve yürüme mesafesi 5 dakika bile değildir. Pansiyonumuzun tüm odaları ağaç evlerden oluşmaktadır. Çam ve portakal ağaçları arasında inşa edilmiş ağaç evlerimizde sessiz sakin ve keyifli bir uyku çekmeniz olasıdır. Geniş bahçesi ve bahçede bulunan ferah kamelyalar dinlenmek için idealdir. Yine hamaklarımız akşam serininde tembellik yapmak isteyenleri bekliyorlar. Zeytin Pansiyon abartıdan uzak, mütevazi ama her konuda kalite kokan ismi markalaşmış bir işletmedir.

 

Zeytin Pansiyon ismini marka haline getirmek uzun yıllar süren ve sabır isteyen bir süreçti. 12 ay açık olan pansiyonda yılın her ayında konaklama yapabilmeniz mümkün ve buna rağmen pansiyon her yıl elden geçirilerek odalar yenilenir ve sizlere eksiksiz bir hizmet sunabilmek adına tüm eksikler giderilir. Yaz kış misafirimiz olan her kişi özel olarak görülür ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeden gerekli ilgi ve alaka gösterilerek mutlu ayrılması sağlanır. Tüm bu çabaların meyveleri ise sizlerin memnuniyeti sayesinde geri dönüyor. Yaz kış pansiyonumuz hep dolu, hep canlı ve bu tamamen sizlerin referansı ile oluşan bir durumdur. İşletmemizden mutlu ayrılan her misafirimiz bizimde mutlu olmamız için yeterli sebep bırakır gidişinde. Tüm bu bakış açısı ile sizlere Olimpos’ta kaliteli hizmet veren bir işletme olarak memnuniyet garantisi sunabiliyoruz. Gelin misafirimiz olun, tatilinizi riske etmeden keyifli ve  mutlu bir şekilde Olimpos’tan ayrılın. Üstelik Zeytin Pansiyon’da fiyatlar oldukça makul düzeylerde tutulmaya özen gösterilir. Uygun fiyatlar ile mutlu bir tatil sizleri bekliyor..

Zeytin Pansiyon’u 360 derece dolaşmak için aşağıdaki fotoğrafta ok işaretlerini takip edin, pansiyonumuzda kısa bir tur atın..

 

 
 
 
 
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!