Olympos Zeytin Yılbaşında Açık
Olympos Zeytin Yılbaşında Açık

Zeytin Zeytin Pansiyon Yılbaşı Gecesinde Sizleri Bekliyor

Bu yıl itibariyle kış aylarında da sizlere hizmet verme kararı alan Olympos Zeytin Pansiyon 2018 yı Olimpos Ağaç Evler de karşılamak isteyenler için hazırlıklarını tamamladı. Yılbaşı gecesi için özel menü akşam yemeği, sonrasında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence ile 2018 yılını karşılamayı düşünüyoruz. Şimdiden gelen rezervasyonlar gösteriyor ki insanlar yılbaşını Olympos’ta kutlamayı seviyorlar ve bizlerde bu yönde işletmemizi hazırlıyoruz.

olympos_zeytin_gozleme (9)

Tüm Kış Boyunca Olimpos Ağaç Evler Hizmetinizde

Olimpos aşıkları için yaz-kış fark etmiyor ve kış aylarında da Olimpos’un sakinliğini, huzurunu yaşamak isteyen çok sayıda misafirimiz bizleri ziyaret ediyor, konaklıyor. Onlar için Zeytin Pansiyon’u yılın 12 ayında açık tutuyoruz. Sakinliğin hükmettiği bu aylarda özellikle gürültüden, şehrin kalabalığından bıkmış olanlar için ilaç kıvamında bir ortam sizleri bekliyor. Gündüzleri ormanda veya kumsalda uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Bol oksijen, temiz hava ve sakinlik içerisinde ne stres kalacak ne sıkıntı. Akşamları ise soba başı sıcak sohbetler eşliğinde eğlence sizi bekliyor. İster sobanın keyfini çıkarın , ister odanıza çekilin ve sessiz derin bir uykuya dalın. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği zengin menüsü ile Zeytin Pansiyon’nun ağaç evleri her mevsimde sizleri misafir ediyor.

 2929703498_3a5476dd95_b

Olimpos’ta Denize Yakın Pansiyon

Olympos’u bilenler bilir ama bilmeyenler için anlatalım, Olympos sahili SİT alanı olduğu için deniz kenarında konaklama tesisi bulunmamaktadır. Bu sebeple Olympos’ta denizi görmek için yürümek şart. Yürüdüğünüz belkide en keyifli güzergâh burası olabilir çünkü Antik Likya Kenti’nin içinden geçerek denize varıyorsunuz. Genelde pansiyonlar Zeytin Pansiyon’un bulunduğu bölgede başlayarak denizden uzaklaşarak devam eder. Bu anlamda Olimpos’ta denize en yakın pansiyonlardan birisi de Zeytin Pansiyon’dur. Pansiyon seçimi yaparken bu etkeni göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Zeytin Pansiyon aynı zamanda bünyesinde marketi olan, rent a car ve transfer hizmeti veren bir işletmedir. Bu anlamda dilerseniz araba kiralayıp çevreyi rahatça gezebilir, keşfedebilirsiniz. Antalya’dan minibüs ile gelmek istemeyen misafirlerimiz için ise transfer hizmetimiz mevcut. Sizi Antalya Havalimanı veya otogardan alıp kapının önüne rahat bir yolculuk sağlayarak ulaştırıyoruz.

 

Yılına Olympos’ta girmek isteyenleri tüm hazırlıklarımız tastamam bir şekilde bekliyoruz.

 
 
 
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!